Перезвоните мне
0 Корзина 0 грн
Каталог

Polystar Abrasive

Polystar Abrasive - це торгово-виробнича компанія на ринку України. Підприємство випускає продукцію згідно всім стандартам якості і постійно розширює її асортимент в сегменті абразивних матеріалів: круги КПТ і КШП, шліфувальна шкурка, нескінченні стрічки, вулканітові круги, полірувальні пасти, сизалеві та муслинові круги і т. д. На сьогодні наше підприємство володіє всіма необхідними ресурсами і технологіями, що дозволяє нам оперативно реагувати на потреби наших клієнтів і застосовувати індивідуальний підхід.

Polystar Abrasive круг зачистной коралловый
Polystar Abrasive круг зачистной коралловый
125 грн

Polystar Abrasive - це компанія, що динамічно розвивається на українському ринку абразивних матеріалів, металорізального, шліфувального інструменту. Наша компанія готова запропонувати Вам весь спектр продукції в кількості від однієї одиниці до великої партії.

Виробничі потужності знаходяться в с. Нечволодовка, Куп'янського району, Харківської області, що в 120 км від Харкова. Завдяки налагодженій логістиці доставка продукції в Харків займає не більше 1,5 години.

Множинний контроль якості дозволяє досягти показників, за яких дефект стає практично неможливим. Не менш важливо те, що кожний абразивний продукт, що виходить з воріт нашого підприємства, відповідає найвищим стандартам якості. Як це досягається? За допомогою контролю на кожному етапі виробництва, автоматизованих та технологічних видів контролю.

Обираючи продукцію «PolystarAbrasive» Ви можете бути впевнені в тому, що при виготовленні використовувалася сировина, що відповідає стандартам якості.